ישיבה גבוהה  
נתיבות נריה
 בשומריה

שמיניסט יקר !

אם אתה בחור רציני שרוצה לנצל את שנות בחרות שלך לעולם רוחני פנימי,

לקנות משנה סדורה בסוגיות אמוניות בעולם מורכב..

אתה מוזמן לימי היכרות ולימוד שיתקיימו בישיבתנו בין התאריכים כה' בתמוז – ט' באב.

מומלץ להירשם מראש בטופס כאן או ליצור קשר עם חגי – 050-2106863

צפו בסרטון על הישיבה:

בישיבתנו, אוירה משפחתית חמה ונעימה, וכך כל תלמיד ותלמיד בוודאי יוסיף משלו, לתת אופי מיוחד לגרעין זה – צמיחתו, התמדתו בלימוד ולנעימות "בין אדם לחברו" שבו, כמו לכל הישיבה בכלל.
הרצון ללכת ולהתעלות בדרכי עבודת ה', מפתח את היכולת לשמוע את דבר ה' – יותר ויותר.
בישיבתנו, אשר מונה כעת 16 תלמידים – בחורים ואברכים, ישנו קשר אישי מיוחד בין כל תלמיד ותלמיד הרוצה בכך, עם רבני הישיבה, מה שמהווה כאמור, מרכיב חיוני וחשוב מאוד בבניית אישיות אמיתית של בן תורה.
וכן, תוך הקשר האישי עם כל תלמיד ותלמיד, ב"ה מתאפשרת רמה לימודית גבוהה, הן בגמרא והן בלימודי אמונה מחד, ומאידך כל אחד מוצא בה את דרכו שלו, בעמלו הוא. 

ישיבת "כפר הרואה" הוקמה בזמנו ע"י הרב נריה זצ"ל – עם 13 בחורים, חלוצים.. והנה היא מהפכה לדורות.
ומתוך תפילה לבוחר בעמו ישראל באהבה נותן התורה, אנו מזמינים את כל מי שרוצה להשתתף עמנו בזכות המשך ההקמה של ישיבתנו זאת, ע"ש של הרב משה צבי נריה זצ"ל, ישיבת "נתיבות נריה".

אתם מוזמנים לחוגי בית על הישיבה הגבוהה
שיתקיימו בימים הקרובים:

כל חוגי הבית יתקיימו בע"ה בשעה 20:00 בערב

בית שמש

ג' אב,  מש' אברהם רח' רבי ינאי 22/16

אשדוד

ד' אב, מש' פיטוסי רח' זלמן הרן 10.

מצפה רמון

ה' אב, מש' גדליוביץ', רח' דרך רמון 14/6.

מבוא חורון

ו' אב, מש' מעוז, אשכול שיטה רח' ניסנית 8.

נתיבות

ז' אב, מש' סגרון, רח' הרב סבן 26/2.

לפרטים נוספים,  ניתן ליצור קשר עם חגי בנייד 050-2106863

"נר לרגלי דברך ואור לנתיבתי" (תהל' קי"ט)

על הרב משה צבי נריה זצ"ל, תלמידו הנאמן של מרן הרב אברהם יצחק הכהן קוק זצ"ל, בוודאי אין צורך לספר.  דמותו כ"מחנך הדור", "אבי דור הכיפות הסרוגות" זכורה היא ודאי לטובה. רבים מספרים על השפעתו הברוכה עליהם, על הקרנתו ואורו המיוחד – אשר תרם, ולפעמים במשקל מכריע, על עיצוב דמותם ואישיותם, על השקפת עולמם ועל רצונם העז לתורה ודבר ה' – בדורנו דור גאולה. ככל גדולי ישראל, תלמידי החכמים, אשר "עַלֵה" – שיחתם צריך לימוד, וקל וחומר שתורתם צריכה היא לימוד, יודעים אנו שבדרכו החינוכית של הרב נריה זצ"ל טמון אור תורה גדולה ורחבה, שלאורה אנו צריכים. תורתו העמוקה של רואה האורות הראי"ה קוק זצ"ל, כמאמר "הדור" המפורסם, באה לידי ביטוי בשיטה חינוכית, בהירה ומאירה, "רלוונטית" כל כך, על ידי הרב נריה זצ"ל אז, ועל ידי ממשיכי דרכו, היום. כך, הוקמה לפני עשור ישיבת שומריה לצעירים, ע"י חתנו של הרב נריה זצ"ל – הרב ראובן נתנאל שליט"א. וכך, הוקמה הישיבה הגבוהה בשומריה, "נתיבות נריה", אשר בראשה עומד הרב בועז איז'ק שליט"א. היישוב שומריה, קיבוץ השומר הצעיר, הינו כמו "מגדלור" של תורה לכל האזור כולו. ישיבה גבוהה זו, ככל הישיבות, מגמתה – הגדלת תורה והאדרתה. ואולם דגש מיוחד לה, והוא, הרצון שתורתנו הקדושה, זו העוברת מדורי דורות, תמלא באמת את כל אישיותם של בניה – לומדיה. לא רק לימוד "מספר שנים" בישיבה, לא רק "לעבור" על מסכתות וספרים מסוימים. כי אם בניית אישיות כזו, אשר כל כולה התורה הזאת. "בן תורה" ממש. בניית אישיות – שהתורה הנלמדת נמסכת בלומדה, נקנית בו ממש והרי היא היא אישיותו. תלמיד ותלמיד "על פי דרכו", אישיותו ואופיו המיוחד. וכדברי חז"ל הידועים, בתחילה התורה היא בבחינת "בתורת ה' חפצו", התורה "תורת ה'..", ומתוך כך, תהליך, שעניינו בניית קומה כזו שהתורה "קרויה על שמו", "ובתורתו יהגה יומם ולילה". בייחוד, אנו מגבשים גרעין של מצטרפים חדשים לשיעור א', לשנה הקרובה הבעל"ט. 

מומלץ להירשם מראש בטופס כאן או ליצור קשר עם חגי – 050-2106863

סגירת תפריט

הירשמו לקבלת שיעורים מהרב ראובן נתנאל בחינוך נוער !